VysviackaMartin 3

Kniha návštev

Pridať otázku alebo pripomienku

Jozef Šamaj    10 marec 2008 18:44 |
Samozrejme. Pošlemti ten film po p. katechétke, alebo ak pôjdeš zajtra na spoveď zastav sa na fare. s pozdravom av modlitbách J.Š.

Martin Kuzma    10 marec 2008 14:34 |
365-180-118morentpk
Mal by som taku otazku na pana farara: Bolo by mozne poziciat si film Don Bosco? Velmi rad by som si pozrel druhu cast, ktoru som v piatok z rodinnych dvovodov nevdel :cry

webmaster    18 február 2008 18:01 |
pod Zilinu

Radek    18 február 2008 13:27 |
Dobry den, nevidim na Vasich strankach a ani v oznamoch kde Vasa farnost bude patrit po novom cirkevnom členeni, dakujem.

Eva Petiková    15 február 2008 07:56 |
Nech sa VAŠE DIELO šíri medzi ľuďmi, som šťastná, že ste sa rozhodli pre takúto prezentáciu FARNOSTI !
Je to veľmi pekná stránka, pre mňa nesmierne cenná !
/...ako dieťa som žila na LR a mám tam drahých rodičov a ešte ich PRIATEĽOV./
Odteraz, keď mi bude ťažko, môžem si pozrieť ROVNE a cítiť sa ako "doma".
Mám veľkú RADOSŤ !
Náš dobrý PÁN je dokonalý, vždy niečo "super" vymyslí
a pre každého, aby ho potešil aj v dňoch, čo sú náročné a ťažké.
VŠETKÝM VÁM ĎAKUJEM!
S LÁSKOU prajem krásne a požehnané dni.
EVA z BA

matej    13 február 2008 11:47 |
Pozvánka: Mimoriadna tlačová konferencia KBS
P:3, 13. 02. 2008 10:00, PRE

Konferencia biskupov Slovenska pozýva novinárov a zástupcov masmédií na mimoriadnu tlačovú konferenciu, ktorá sa uskutoční vo štvrtok 14. februára o 12.00 hod. v priestoroch KBS na Kapitulskej ul. 11 v Bratislave.
Obsahom tlačovej konferencie bude historické vyhlásenie novej územnej reorganizácie Rímskokatolíckej cirkvi na Slovensku osobitným vyslancom a legátom pápeža Benedikta XVI. J.Em. kardinálom Jozefom Tomkom.

Tlačovej konferencie sa zúčastnia:

J.Em. kardinál Jozef Tomko, osobitný vyslanec a legát Benedikta XVI.
J.E.Mons. František Tondra, predseda KBS
J.E.Mons. Rudolf Baláž, banskobystrický biskup
Jozef Kováčik, hovorca KBS

Na podrobné informácie je embargo do konania tlačovej konferencie!

TK KBS prinesie z udalosti textový, foto, audio a videoservis. Tlačovú konferenciu bude možné sledovať v priamom prenose na stránkach www.tkkbs.sk/live, v Rádiu Lumen a v televízii TA3.

webmaster    24 január 2008 22:41 |
Za necelé 3 mesiace trvania prezentácie našej farnosti na servery fara.sk, navštívilo našu web stránku 10000 návštevníkov.

Karol Nagy    12 december 2007 18:51 |
Diabolské Vianoce

Počuli ste o tom, že už začali na Slovensku "Diabolské Vianoce"? Turné popredných slovenských hviezd, z ktorých viacerí v súkromí vystupujú ako katolíci (!) Ich koncert bude vysielaný na Markíze zo záznamu na prvý sviatok vianočný pod rovnakým názvom „Diabolské Vianoce.“ Čo na to poviete?

Jozef Šamaj    08 december 2007 16:40 |
Pozdravujem Všetkých navštevníkov tejto stránky.Chcem poďakovať predovšetkým hlavnému webmajstrovi p. Ing. Vojtovi Chmelíkovi a Všetkým ktorí sa na tejto stránke podieľajú.Prajem Vám požehnaný advent.
Správca farnosti L.Rovne

ondro    27 október 2007 13:46 |
posielam pozdrav do londyna
pre yara od ondreja chmelika :p 8) ;)

Yaro, LONDYN    26 október 2007 21:36 |
Wow, gratulujem k uvedeniu novej verzie stranky farnosti Lednicke Rovne. Len tak dalej!!! :) 8) :)

Karol Nagy    24 október 2007 11:19 |
Chcem sa poďakovať adminovi za spoluprácu - uvedenie novej adresy tejto stránky v návštevnej knihe Abecedný zoznam web stránok farností a filiálok a tiež za uvedenie našej adresy medzi užitočnými linkami.

Dávam týmto do pozornosti aj podobnú stránku:

Katolícke médiá - www.katolickemedia.webzdarma.cz

matej    15 október 2007 22:45 |
Ahoj!

Super stránka!

webadmin    10 október 2007 14:47 |
vovo1236
Takže tu je prvý príspevok na našej stránke. Táto stránka je momentálne v dosť surovom stave, ale pracuje sa intenzívne na nej. Dúfam, že prispeje k šíreniu dobra a lásky vo svete a medzi nami. Nech nám k tomu pomáha náš Ježiš Kristus!!!

(počet príspevkov)
« 1 2 3 4