Dobranovina 15

(22 Obrázkov)
Stiepnica
(15 Obrázkov)
Po dlhom rozmýšľaní o tom, že sme ako mladí veľmi dávno nikde spolu neboli, sme sa 30. 12. 2008 vybrali na (ne)náročnú túru na Štiepnickú skalu. Pôvodné obavy, že to bude výlet kde bude pár ľudí sa našťastie nenaplnili a na miesto určenia, teda odchodu prišlo až 19 pútnikov. Nálada počas celého výstupu bola skvelá a po dosiahnutí njvyššieho bodu sme si dokonca od radosti, že sme to zvládli, spoločne zaspievali ľudovky. Keďže nápad na spoločný výlet mal taký veľký úspech, určite nebol posledný.
Koledovanie Dobrá novina
(16 Obrázkov)
EMANUEL 2008 - festival gospelových zborov
(42 Obrázkov)
19. 10.2008 sa konal v Lednických rovniach už 8. ročník nesúťažného festivalu goslpelových zborov EMANUEL. Zúčastnili sa na ňom zbory z Košece. Ilavy, Púchova a Lednických Rovní.
Michalský ples kresťanských rodín
(28 Obrázkov)
4. októbra 2008 sa konal v našej farnosti jubilejný 5. ročník Michalského plesu kresťanských rodín. Môžte s nami vychutnať atmosféru, ktorú na plese zažili všetci účastníci.
Otvorenie a vysvätenie novej bytovky
(12 Obrázkov)
Dňa 2.10. 2008 sa udiala v našej obci nevšedná vec. Bola dokončená, slávnostne  otvorená a vysvätená bytovka v miestnej časti Súhradka obce Lednické Rovne.
Púť2008 nedeľa
(26 Obrázkov)
Púť 2008 detská omša
(29 Obrázkov)