Jaslickova 0

Domov arrow Farské oznamy arrow 27. januára 2020 3. nedeľa “cez rok”
27. januára 2020 3. nedeľa “cez rok” Tlačiť E-mail
Nedeľa, 02 február 2020
Farské oznamy

V liturgickom týždni budeme sláviť:

·         v utorok máme spomienku na sv. na sv. Tomáša Akvinského, kňaza a učiteľa Cirkvi;

·         v piatok máme spomienku na sv. sv. Jána Bosca, kňaza;

·         v nedeľu máme sviatok Obetovania Pána (Hromnice)

Čas sv. omší budé v normálnom čase bez zmien, v pondelok pozývam deti na sv. omšu.

Hromničné sviece: tzv. hromničky používame pri búrkach a rozličných pohromách, aby Pán pri nich chránil nás i naše hmotné majetky a najmä vtedy, keď niekto v rodine zomiera. Prosíme pri nej, aby dušu umierajúceho zobral Pán do večného svetla a večnej radosti. Posviacka hromničiek, bude v úvode sv. omší v nedeľu.

Mariánske večeradlo: bude v sobotu o 17.10 v Lednických Rovniach a v nedeľu o 14.00 v Dolnej Breznici.

Januárová zbierka na novú faru: sa uskutočnila minulý víkend. Váš milodar dosiahol výšku 1583€. Bohuznámy darca tento týždeň prispel sumou 1000 €.

Celková suma peňazí na novú faru za tento mesiac je 7583 €.

Za vaše milodary vyslovujeme úprimné Pán Boh odplať a požehnaj.

Zbierka na kostol: bude na budúcu nedeľu, Pán Boh odplať a požehnaj vašu ochotu podporovať cirkevné ustanovizne.

Upratovanie kostola: v budúcom týždni  zabezpečuje skupina č. 3, Pán Boh odplať

a požehnaj ich snahu a úsilie.