Náhodný obrázok


Put Medne 13


Domov arrow News arrow Posledné novinky arrow Rádio LUMEN - relácia LUPA
Rádio LUMEN - relácia LUPA Tlačiť E-mail
Nedeľa, 18 november 2007

V piatok 16.11.2007 navštívil našu farnosť redaktor Rádia LUMEN vdp. ThLic. Peter HOLBIČKA. Dôvodom jeho návštevy bola príprava relácie LUPA, v ktorej 21. 11. 2007 bude predstavená naša farnosť Lednické Rovne

Reláciu LUPA si môžete vypočuť aj TU!     

ThLic. Peter Holbička
ThLic. Peter Holbička
V tejto relácii sa predstavujú farnosti z celého Slovenska. Nahrávanie sa uskutočnilo v príjemnej atmosfére farského  úradu. Do predstavovania našej farnosti a aktivít, ktoré sa tu konali, sa zapojili:

  • správca farnosti vdp. Mgr. Jozef Šamaj
  • starosta našej obce Ing. Ľuboš Savara
  • p. kostolníčka Viktória Tomanová
  • tešitelia Božského Srdca Ježišovho
  • zástupcovia filiálky z Dolnej Breznice
  • kvetinárky
  • deti zo spevokolu EMANUEL
  • rodinné spoločenstvo HKR na Slovensku

Nakoľko takéto udalosti nie sú každý deň, boli sme aj trochu nervózni, ale prvými slovami všetko napätie opadlo. Bol to pre nás nezabudnuteľný zážitok. Preto Vás pozývame na počúvanie,
V STREDU 21.11.2007 o 20.30 hod. v Rádiu LUMEN ste počuli informácie o našej farnosti a to v relácii LUPA.

Vdp. P.Holbička koncelebroval aj sv. omšu v našom farskom kostole sv. Michala. Bola to prvá sv. omša pre birmovancov. V príhovore ich povzbudil a povedal im, že táto príprava je duchovné dospievanie. Dúfame, že to bolo pre našich birmovancov povzbudením.

 
< Predchádzajúca   Ďalšia >
© 2022 Farnosť Lednické Rovne
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.