Náhodný obrázok


Put2013sobota 16


Domov arrow News arrow Aktivity ROS arrow 4. ročník Michalského plesu kresťanských rodín
4. ročník Michalského plesu kresťanských rodín Tlačiť
Pondelok, 01 október 2007

29. septembra 2007 sa konal v našej farnosti 4. ročník Michalského plesu kresťanských rodín.
Kto nezažil, neuverí ! ! !   :-)

Dobrá nálada
Dobrá nálada
29. septembra 2007 na sviatok Svätého Michala Archaniela sú v našej farnosti hody. Ku tejto príležitosti Hnutie kresťanských rodín na Slovensku v spolupráci s farským úradom poriadalo kresťanský ples.
V miestnom kultúrnom dome krátko po 19.30 hodine manželia Zbrankoví slávnostne otvorili už 4. ročník Michalského plesu kresťanských rodín. Privítali i vzácnych hostí p. starostu Ing. Luboša Savaru s manželkou a pracovníkov obecného úradu. Po nich sa prihovoril k účastníkom plesu vdp. farár Mgr. Jozef Šamaj. Po krátkej modlitbe nasledoval slávnostný prípitok.
O dobrú náladu sa postarala hudobná skupina TRITON z Košeckého Podhradia. V prestávke vyplnil čas miestny detský spevácky zbor EMANUEL, ktorý zaspieval a zahral scénku SUSEDIA.
Kto chcel, si dobre zaskákal v tanečnom rytme. V prestávkach naši farníci zobrali do rúk gitary a harmoniku a o náladu bolo postarané. Až na to, že na druhý deň hlasivky moc nefungovali.  Po dobrom jedle sa rozdala tombola, ktorá vďaka našim štedrým sponzorom a farníkom mala 91 cien. Vo vestibule sa premietali fotografie  z farských akcií a kde kto sa na nich mohol  uvidieť. Dobrá nálada vydržala až do skorých ranných hodín.
Týmto by som chcel poďakovať všetkým , ktorí sa akokoľvek zúčastnili na organizovaní tohoto plesu. Všetkým Pán Boh zaplať.
Dúfame, že sa o rok stretneme opäť.

< FOTKY Z PLESU> 

Je to fantastické, že kresťania aj takýmto spôsobom vedia oslavovať a chváliť nášho najväčšieho  organizátora Pána Ježiša Krista ! ! !

Naši zabávači
Naši zabávači

 
< Predchádzajúca
© 2022 Farnosť Lednické Rovne
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.